45 ° Легко!
Різання керамічної плитки під 45 градусів «заусовка» - найбільш поширена операція в оздоблювальних роботах. Багато майстрів виконують її вручну кутошліфувальною машиною.
Вимоги до алмазному диску: достатня жорсткість корпусу, в той же час мякість різання, можливість підшліфовування кромки.
Саме такі властивості має диск Edge Dry. Широкий двосторонній алмазоносний шар 25 мм армує корпус, робить його жорстким. У той же час алмазоносна звязка шару з малюнком у вигляді сот робить різання мяким і високопродуктивним.
Велика площа створює ефект «опори», направляючи диск суворо по прямій. Додатково можна шліфувати кромку плитки.
З таким диском заусовка 45 ° стає справжнім задоволенням!
Диск випускається діаметром 125 мм, посадковим місцем 22,2 мм.
Застосовується на КШМ без охолодження.
Корисна інформація
При різанні керамограніту, особливо під 45 градусів, варто вибирати КШМ потужністю не менше 1,2 кВт. Чим вища потужність, тим стабільніший і продуктивніший процес.
Позиціювання алмазних відрізних дисків на КШМ

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Керамічна плитка, Керамограніт |
| Вид обробки | Підрізка, Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 2 190 ₴










