Круг алмазний відрізний Distar 1A1R 115 HARD CERAMICS ADVANCED диск для плиткоріза
На ринку серед майстрів-плиточників дедалі популярнішими стають мокрорізні верстати ТМ WANDELI, Shijing та інші. Ці верстати мають високу продуктивність, чистоту різу і прямолінійність завдяки високим оборотам зі швидкістю 80 м/с і подачі води в зону різання.
Однак, всі майстри розчаровуються в їхній роботі, коли встановлюють диски, призначені для сухого різання на КШМ. Через нетривалий час відбувається відведення диска в бік. Тож не дивно, адже в сухих дисках для КШМ застосовується тверда міцна звязка, яка не самозагострюється під час подачі води. Для роботи з водяним охолодженням потрібні мякі, вязкі звязки.
Компанія Distar дуже ретельно підійшла до розробки диска для подібних верстатів. У результаті серії тестів на верстатах WANDELI, на ринок виведено спеціальний диск 115 Hard Ceramics Advanced.
Крім потрібних характеристик звязки, в шар додано графітові чіпси. Диск також має лазерну сегментацію, що робить його неймовірно продуктивним. Прямолінійність різу і якість кромки просто чудові. Цей продукт розкриє весь потенціал вашого верстата.
Однак, всі майстри розчаровуються в їхній роботі, коли встановлюють диски, призначені для сухого різання на КШМ. Через нетривалий час відбувається відведення диска в бік. Тож не дивно, адже в сухих дисках для КШМ застосовується тверда міцна звязка, яка не самозагострюється під час подачі води. Для роботи з водяним охолодженням потрібні мякі, вязкі звязки.
Компанія Distar дуже ретельно підійшла до розробки диска для подібних верстатів. У результаті серії тестів на верстатах WANDELI, на ринок виведено спеціальний диск 115 Hard Ceramics Advanced.
Крім потрібних характеристик звязки, в шар додано графітові чіпси. Диск також має лазерну сегментацію, що робить його неймовірно продуктивним. Прямолінійність різу і якість кромки просто чудові. Цей продукт розкриє весь потенціал вашого верстата.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Керамічна плитка, Керамограніт |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Підрізка |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 094 ₴










