Мастика бітумно-смоляна модифікована SBS каучуком Nexler GR 10 кг
Мастика бітумно-смоляна модифікована SBS-каучуком Nexler GR 10 кг
Бітумно-смоляна мастика NEXLER GR призначена для гідроізоляції легкого типу (вологозахисту) підземних і наземних елементів будівельних конструкцій.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
· Модифікована за допомогою SBS
· Дуже хороша адгезія до всіх мінеральних основ
· Стійка до погодних умов
· Водонепроникна
· Проста і швидка у використанні (готова до застосування)
· Наноситься пензлем або покрівельною щіткою.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Продукт слід наносити максимально тонкими шарами. Кожен наступний шар можна наносити після повного висихання попереднього, але не раніше, ніж через 24 години. При нанесенні товстих шарів на вертикальну поверхню мастика NEXLER GR може стікати, а при сильному сонячному світлі можуть утворюватися бульбашки.
| Виробник: | Nexler |
|---|---|
| Країна-виробник: | Польща |
| Модель: | GR |
| Колір покриття: | Чорний |
| Температура застосування: | від +5 °C до +30 °C |
| Метод нанесення: | Пензлем |
| Час висихання: | 24 години |
| Витрата на м²: | 0,7-1,0 кг/м² на шар |
| Призначення продукції: | Мастики |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Nexler |
| Тип використання | Універсальний |
| Призначення матеріалу | Для покрівлі, Для стін, Для підвалів |
| Тип поверхні | Бетон |
| Спосіб нанесення | Ручний |
| Кількість компонентів | Двокомпонентна |
| Консистенція | Рідка |
| Стан при застосуванні | Холодне |
| Витрата матеріалу | 0.7 кг/м2 |
| Упаковка | Відро |
| Фасовка матеріалу (кг) | 10 |
| Колір | Чорний |
| Фізичні характеристики | |
| Мінімальна температура застосування | 5 град. |
| Максимальна температура застосування | 30 град. |
- Ціна: 949,90 ₴/відро




